X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نظم نوین جهانی (New World Order)
گزارشی از تجمع روبروی سفارت سوئیس


لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنید


دریافت فایل تصویری از لینک زیر:


 

 

هزاران دانشجو در اعتراض به ساخت فیلم موهن در مورد پیامبر اکرم(ص) ظهر امروز در مقابل سفارت سوئیس (حافظ منافع آمریکا) تجمع کردند.

تجمع امروز مقابل سفارت سوئیس در حالی برگزار شد که نیروی انتظامی از حضور تجمع کنندگان ممانعت می کرد.  

 

 

علی اکبر رائفی‌پور امروز در تجمع اعتراض آمیز دانشجویان سراسر کشور نسبت به تولید و پخش فیلم اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر‌اکرم(ص) در یکی به مسیرهای منتهی به سفارت سوئیس تجمع کردند، اظهار داشت: امروز دور هم در اینجا جمع شده‌ایم تا انزجار خود را نسبت به این اتفاق بسیار دردآور که در مخیله‌مان نمی‌گنجد، اعلام کنیم.


وی افزود: روزی که حضرت امام خمینی(ره) حکم اعدام سلمان رشدی را صادر کردند در صورت انجام آن حکم هرگز کسی جرات رقم زدن چنین اتفاقی را نداشت.


این کارشناس دشمن‌شناسی ادامه داد: برخی افراد پس از تبعید سلمان رشدی به ایتالیا با حضور در این کشور در جمع خبرنگاران گفتند زخم مرده را نباید باز کرد که متاسفانه اثر این اظهارات را امروز مشاهده می‌کنیم.


وی با بیان اینکه در سال گذشته نیز در چنین روزی شاهد آتش زدن قرآن بودیم، گفت: آنها با آتش زدن قرآن در حقیقت خود را آتش می‌زنند اما متوجه نیستند که آنها برای قبح شکنی با تقدسات اسلامی برنامه دارند.


این کارشناس خطاب به دانشجویان اظهار داشت: از شما نیز می‌خواهم انزجار خود رابه صورت هدفمند و قانونی نشان دهید.


رائفی پور ادامه داد: اتفاقی که در جریان تجمع مقابل سفارت انگلیس افتاد نتیجه انزجار مردم بود اما گاهی یک عمل، وسیله اعمال فشار دشمن می شود.


وی با بیان اینکه نباید از مسیر ولایت، نه یک قدم عقب و نه یک قدم جلو رفت گفت: درخواست من این است که اجازه ندهید یک سری اشخاص مجهول الهویه از این مسائل سوء استفاده کنند.


رائفی پور با بیان اینکه در واکنش نسبت به ساخت و پخش این فیلم توهین آمیز کشورهای اسلامی به اعتراض پرداختند گفت: کشته شدن سفیر آمریکا در لیبی و کشته شدن سه نفر آمریکایی در بنغازی و شورش و انقلاب در مصر نشان می دهد که این موج خاموش شدنی نیست زیرا انقلاب اسلامی و مسلمانان از این اتفاقات ناراحتند.


این کارشناس افزود: شروع این اعتراضات از کشورهای انقلابی بود و نشان دهنده این است که این انقلاب‌ها در مسیر خود قرار دارد.


وی با اشاره به سازنده این فیلم اهانت آمیز گفت: این فیلم توسط قبطی‌های مقیم آمریکا ساخته شد و سازنده آن نیز یک تبعه آمریکایی اسرائیلی است که برای ساخت این فیلم از صد یهودی پول دریافت کرده است و در حال حاضر سخنگوی وزارت خارجه اسرائیل می گوید هر چند که این سازنده تبعه اسرائیلی است اما این مسئله ارتباطی با دولت اسرائیل ندارد.


این کارشناس با اشاره به اتفاقات و جریانات پس از  انتخاب مرسی در مصر اظهار داشت: بعد از انتخاب مرسی از مصر شاهد به جریان فرقه‌ای مذهبی که از قبل نیز حضور داشتند از جمله مسیحیت و مسلمانان هستیم.


وی افزود: مسیحیان مصر با داشتن 8 میلیون جمعیت نیمی از مسیحیان خاورمیانه را تشکیل می‌دهند به این معنا که نیمی از این مسیحیان در مصر وجود دارد.


رائفی پور با تاکید بر اینکه جریان سلفی تز و قبطی‌ها آنتی تز آنها هستند تاکید کرد: تاکنون هر حمله‌ای که به کلیساها در مصر صورت گرفته توسط سلفی‌ها بوده است و پیش بینی می‌کنیم بعد از این مسئله شاهد حمله سلفی‌ها به قبطی‌ها باشیم که آن‌ها باید در این زمینه هوشیار باشند.


وی با بیان اینکه وقتی مرسی به اسرائیل سفیر معرفی کرد مردم مصر ناراحت شدند، گفت: اینگونه برخوردها نشان دهنده درستی وحدت اسلامی است.


این کارشناس ادامه داد: بعد از کشیده شدن کاریکاتور علیه رسول الله شیعه و سنی با یکدیگر متحد شدند که بعد از فاصله کوتاهی حمله به حرم امام حسن(ع) شکل گرفت که در حقیقت یک خودزنی بود و پس از این اتفاق همه یکصدا در مقابل صهیونیست اسرائیل قرار گرفتند اما هدف آنان اختلاف میان شیعه و سنی است.


رائفی پور با بیان اینکه تقدس زدایی از اسلام در دستور کار غرب است، گفت: احتمال حمله به امکان مقدسه شیعیان و اهل سنت وجود دارد تا آنها سوپاپ اطمینان را بکشند.


وی تاکید کرد: باید هوشیار بود و اجازه تفرقه اندازی به دشمنان را نداد.


این کارشناس دشمن شناسی با بیان اینکه شعار ما یا ایها المسلمون اتحدوا اتحدوا است گفت: این شعار، شعار همه مسلمانان است که می‌خواهیم کشورهای غربی هزاران اشتراک ما را مشاهده کنند در صورتی که در بین یهودیان و فرقه‌های آنان اختلافات زیادی وجود دارد که هیچ گاه به آنان اشاره نشده است.  

دانشجویان تجمع کننده در مقابل سفارت سوئیس (حافظ منافع آمریکا) در ایران که در اعتراض به انتشار فیلمی هتاکانه به ساحت پیامبراعظم در مقابل این سفارت حاضر شدند در ادامه نماز ظهر و عصر را در خیابان منتهی به سفارت سوئیس اقامه کردند.


بنابراین گزارش دانشجویان پس از اقامه نماز و تاکید بر زنده بودن ابدی ارزش‌های انسانی و یاد پیامبر گرامی اسلام تجمع خود را با شعارهای ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی ادامه می‌دهند.   دانشجویان بسیجی که در اعتراض به بخش فیلم اعتراض آمیز به ساحت پیامبراکرم(ص) در مسیر یکی از خیابان‌های منتهی به سفارت سوئیس تجمع کردند در ادامه با آتش زدن پرچم آمریکا در مقابل سفارت کشور حافظ منافع آمریکا (سوئیس) اعتراض خود را اعلام کردند.


گفتنی است، هم اکنون نیز دانشجویان نیز با سردادن شعارهای «کارگردان صهیونیست اعدام باید گردد»، «برخیز ای مسلمان، بشکست سپاه شیطان»، این سخن جاوید روح خداست، ام الفساد قرن ما آمریکاست انزجار خود را از سیاست‌های آمریکا و مدافعان آن اعلام می‌کنند.   

 

عزای امروز مسلمانان بر صبر و صبوری حاکمان بزدل است/ غرب در پی محک زدن ماست/ هدف؛ انحراف افکار عمومی


در ادامه تجمع دانشجویان انقلابی در تجمع اعتراض آمیز خود به پخش فیلم اهانت آمیز به ساحت پیامبراکرم(ص) ضمن تجمع در مسیرهای منتهی به ساختمان سفارت حافظ منافع آمریکا (سوئیس) طی سخنانی انزجار خود را از سیاست‌های آمریکا اعلام کردند.


محمد رضایتی، دبیر اتحادیه انجمن‌های مستقل دانشجویی با اشاره به این اقدام اظهار داشت: هنوز از التیام داغ جانسوز هتک حرمت قرآن توسط کشیش آمریکایی زمان زیادی سپری نشده بود که جنایتکاران درباره رسول مهربانمان تحت حمایت آمریکا و سکوت تشویق کننده سران کاخ سفید هتک حرمتی صورت گرفت که سران آمریکایی نیز در این اقدام سهیم‌اند.


وی با اشاره به بی‌کفایتی سازمان ملل افزود: ننگ بر این سازمان ملل که تنها حقوق اقلیتی را در نظر می‌گیرد.


دبیراتحادیه انجمن‌های مستقل دانشجویی ادامه داد: اما امروز روز عزای مسلمانان است، عزای که مسلمانان بر صبر و صبوری حاکمان بزدل به خصوص خادم الحرمین، سران کشورهای عربستان که داعیه حکومت اسلامی را دارند و واکنشی نسبت به این قضیه نشان ندادند است.


وی تاکید کرد: این ذلتی است که به دست کشورهای مدعی حقوق بشر بر مسلمانان تحمیل شده است. رضایتی با بیان اینکه امروز زمان نشستن نیست، خاطرنشان کرد: امروز زمان سکون و سکوت نیست زیرا اگر سگ‌های حار را با سنگ نپرانیم حارتر می‌شوند و مسلمانان نباید در مقابل این جنایتکاران آرام بنشینند.


مصطفی حضوری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) نیز طی سخنانی اظهار داشت: هدف از این سناریوی آمریکایی انحراف افکار عمومی از مشروع نبودن سازمانی است که ما آن سازمان را باطل می‌دانیم.  

علی حسن‌زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر نیز با بیان اینکه استکبار جهانی از ناچاری دست به چنین اقداماتی می‌زنند، گفت: وقتی استکبار جهانی تمام نقشه‌های خود را نقش بر آب می‌بیند چاره‌ای جز لگدمال کردن مقدسات اسلامی که آرزوی آن را به گور خواهد برد، ندارد.


وی افزود: غرب باید بداند که با این گونه اقدامات تنها وحدت مسلمانان را بیشتر می‌کند و با زدن تبر به ریشه خود نابودی خود را نزدیک‌تر می کند.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه غرب با اعمال این نوع وقاحت‌ها در پی محک زدن ماست، اظهار داشت: اگر ما امروز از ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) حمایت نکنیم چه اتفاقی خواهد افتاد مبادا مسلمین در سراسر جهان در خواب غفلت باشند و استکبار جهانی این مسیر منحوس خود را ادامه دهد.


حسن زاده خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک خداوند این نوع اقدامات به گونه‌ای ادامه نداشته باشد که مجبور شویم برای دفاع از مقدسات خود در بیت المقدس حضور یابیم تا هر چه زودتر موفق به بیرون انداختن این غده سرطانی از خاورمیانه شویم.  

بنا بر این گزارش، دانشجویان در انتهای این تجمع با قرائت بیانیه‌ای پایانی انزجار خود را از این اقدام ضد اسلامی و صهیونیستی نشان دادند.

 

 

 

 

 

 

منبع : خیرگزاری دانشجو


بیانیه پایانی تجمع کنندگان مقابل سفارت سوئیس

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

دانشجویان تجمع‌کننده مقابل سفارت سوئیس در بیانیه پایانی:  

دانشجویان ایرانی تجمع ‌کننده در برابر سفارت سوئیس با قرائت بیانیه 5 اتحادیه دانشجویی ضمن محکوم کردن ساخت فیلم موهن در مورد پیامبر اعظم(ص) خواستار برخورد شدید با عوامل ساخت آن شدند.  

 

متن بیانیه به شرح زیر است:  

«یریدون ان یطفؤا نوراللّه بافواههم و یأبی اللّه الّا ان یتمّ نوره ولو کره الکافرون  

می خواهند نور دین و محبت خدا را با دهانشان خاموش کنند و خدا جز این نمی خواهد که روشنایی خود را تمام و آشکار سازد، اگر چه کافران خوش ندارند.»(سوره ‌توبه، آیه‌32)  

آزادگان جهان شاهدند در کشوری که دولتمردانشان خود را منادی آزادی و حقوق بشرمی دانند و به بهانه ایجاد آزادی و آرامش به نقاط مختلف دنیا لشکرکشی می نمایند حقوق بیش از یک میلیارد مسلمان رعایت نمی شود و اعتقادات آنان به سخره گرفته شده و احساسات و عواطف آنان جریحه دار می گردد.  

اکنون پس از چند سال، می‌بینیم که استکبار خبیث پس از شکست فضاحت بار در عرصه های منطقه ای و بین المللی در تلاشی عاجزانه و از سر استیصال اقدام به ساخت فیلمی موهن در مورد والاترین انسان تاریخ بشر نموده است.

دیگر دست کثیف مستکبرین لایعقل بر همه مسلمین رو شده است و آنها جنایت اخیر را جریانی برنامه‌ریزی شده و هدایت شده از طرف لابی‌های صهیونیستی حاکم بر ایالات متحده می‌دانند.  

لذا لازم می‌دانیم چند نکته را گوشزد کنیم:

1. ما به جد یقین داریم که جبهه کفر و شرک به لحظات آخر جان کندن خود رسیده و انشاءالله همه ما با ظهور منتقم آل محمد(ص) شاهد پاک شدن لوث بی دینی و تفکر مادی گرایانه از صحنه جهان باشیم.

2. طبق ماده 7 منشور ملل متحد کشوری که امنیت بین المللی را به خطر اندازد باید مورد مؤاخذه قرار گیرد و ما از سازمانهای بین المللی و جهانی می خواهیم دولت ایالات متحده را مورد بازخواست جدی قرار دهند.

3. به آتش آوران جنگ های صلیبی هشدار می دهیم که ادیان توحیدی در کنار هم هستند، مسلمانان و مسیحیان برادران یکدیگر خواهند ماند و آنچه از لابی های فاسد صهیونیستی و حلقه های نفوذی در دولت های غربی بیرون آید به کمک خداوند،  با بصیرت، هوشیاری و اتحاد دینداران جهان خنثی خواهد شد.

4. این اقدامات باید مقدمه ای شود تا تمامی مسلمین جهان دشمنان اصلی خود را شناخته و از دامن زدن به هر گونه اختلافات درونی که اتحاد مسلمین را اندکی سست می کند به شدت بپرهیزند و همه با تمام قوا در مقابل استکبار صف آرایی نمایند.

5. بر تمامی مسلمین لازم است که زندگی پیامبر اعظم(ص) را که الگوی بی بدیل جهانیان می باشد با حساسیت و دغدغه مندی بیشتری به قاب هنر کشیده و شخصیت عظیم ایشان را از مظلومیت نجات بخشند.

6. مسلمانان جهان باید تمامی عوامل ساخت و نشر این فیلم را به شدت محاکمه نموده و سایت صهیونیستی یوتیوب را که با وقاحت کامل اقدام به پخش وسیع آن نموده است و اکنون نیز از حذف نمودن آن خودداری می کند تحریم نمایند.

7. 5 تشکل دانشجویی خواستار محاکمه مسئولان نشر این فیلم در دادگاهی بین المللی هستند.

 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

 

They want to extinguish the light of Allah with their mouths, but god will not want unless reveal his light, even if the unbelievers not like it. (Towba, 32; Holly Quran)

 World noble people are seeing, in a country where government officials consider themselves as freedom and human rights harbinger, on the pretext of freedom and peace campaign to bring around the world, more than one billion Muslims rights are not respected, their beliefs and feelings mockeries and their emotions have hurt.

Nowadays, after some years the arrogant countries making an offensive film to destroy the character of prophet Muhammad (SAWW), but this turns is a consequence of their helplessness and frustration.

But, their plots are available for Muslims and they know recent crimes planned and orchestrated by the Zionist lobbies governing in United States.

So we know a few things to mention:

1- We know for sure that the front of the disbelief and polytheism reached its last fag moments. We hope, materialistic thinking to be removed from the world by the Apocalypse Savior, who is from Prophet Muhammad (SAWW) progeny.

2- According to Article 7 of the UN Charter, “Countries that jeopardize international security should be reprimanded” so we call international organizations to make a serious question from United States.

3- We warn the pyromaniacs of Crusade that the Monotheistic religions are tied together, Muslims and Christians are brothers and will be, but that exports from Zionist lobbies will be neutralized by god helps, unity, vision and consciousness of religious.

4- These measures should be an introduction to the entire Muslim world realize their main enemies and refrain from any frictional actions threatening Muslims unity, then with all the forces arrayed against arrogance.

5- Muslims should introduce unique pattern of life of the Prophet Muhammad to the world by arts and save this great character from innocent.

6- Muslims must highly charge the producers and publishers all of the film and to boycott YouTube Zionist site because of shameless publication of the film.

7- Islamic Union of Students of allover Iran calls to charge all publishers of this film in an international court.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

امضا کنندگان:  

بسیج دانشجویی  

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان  

اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل  

جنبش عدالتخواه دانشجویی  

دفتر تحکیم وحدت  

 


ن : آرش
ت : 24 شهریور 1391
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.